Zapraszamy na otwartą prelekcję ”Fundusze Europejskie dla Warszawy i Mazowsza – jakie obszary będą objęte wsparciem do 2020 roku ?”

W ramach prac nad Nowoczesną Strategią dla Warszawy organizujemy spotkanie – „FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA WARSZAWY I MAZOWSZA – JAKIE OBSZARY BĘDĄ OBJĘTE WSPARCIEM DO 2020 ROKU ?”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 9 marca 2016 roku w godz. 18.15 – 21.00,  w Centrum konferencyjnym Golden Floor Plaza, piętro 15, sala nr 1, Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa.

Prezentację przeprowadzi przedstawiciel administracji, na co dzień zajmujący się zagadnieniami perspektywy finansowej UE na lata 2014-2020. Wydarzenie będzie miało walor edukacyjny, dotyczyć będzie filozofii podziału funduszy europejskich w Polsce oraz wsparciu Województwa Mazowieckiego i Warszawy w ramach krajowych programów operacyjnych i regionalnego programu operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Jest to szczególnie istotne, gdyż duża ilość postulatów rekomendowanych do Strategii dla Warszawy realizowana jest właśnie z funduszy europejskich.

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji, a następnie do dyskusji nie tylko członków i sympatyków Nowoczesnej, ale także wszystkie osoby zainteresowane tematem.

Z racji na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zgłoszenia, osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. fundusze

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?