Wybory samorządowe 2018

Kandydaci Nowoczesnej z list Koalicji Obywatelskiej w Warszawie

DO SEJMIKU:
Okręg I – miejsce 2 – Maciej Tyśnicki
Okręg II – miejsce 1 – Bartosz Wiśniakowski
Okręg III – miejsce 3 – Izabela Ziątek

DO RADY WARSZAWY:

Do Rady Dzielnicy Bemowo:

Okręg I – miejsce 4 – Andrzej Zaleski
Okręg II – miejsce 2 – Janusz Wojda
Okręg III – miejsce 2 – Andrzej Stanisław Cur
Okręg V – miejsce 1 – Wioletta Borecka
miejsce 4 – Dominik Tonicki

Do Rady Dzielnicy Białołęka:

Okręg I – miejsce 1 – Michał Kozioł
Okręg II – miejsce 4 – Anna Szulgowicz
Okręg III – miejsce 2 – Waldemar Kamiński
Okręg IV – miejsce 3 – Rafał Ebing
Okręg V – miejsce 2 – Arkadiusz Strzałkowski
miejsce 7 – Krzysztof Kucicki

Do Rady Dzielnicy Bielany:

Okręg I – miejsce 2 – Alicja Chęcińska
Okręg III – miejsce 4 – Jarosław Bazylko
Okręg IV – miejsce 2 – Aleksandra Szymańczyk
miejsce 3 – Małgorzata Selmaj
Okręg V – miejsce 1 -Lech Chęciński

Do Rady Dzielnicy Mokotów:

Do Rady Dzielnicy Ochota:

Okręg I – miejsce 1 – Ewa Kacprzak-Szymańska
miejsce 4 – Agata Solecka
miejsce 9 – Jan Pluta
Okręg II – miejsce 3 – Piotr Gierach
miejsce 5 – Anna Biniszewska
miejsce 7 – Piotr Juchtman
Okręg III – miejsce 2 – Tomasz Fazan
miejsce 5 – Andrzej Derlikowski

Do Rady Dzielnicy Praga-Południe:

Do Rady Dzielnicy Praga-Północ:

Okręg I – miejsce 3 – Jacek Hoch
Okręg II – miejsce 3 – Wojciech Trybocki
Okręg III – miejsce 1 – Małgorzata Ciechomska

Do Rady Dzielnicy Śródmieście:

Okręg I – miejsce 4 – Piotr Niemczyk
Okręg II – miejsce 3 – Piotr Jan Salach
Okręg III – miejsce 1 – Rafał Urzędowski
miejsce 2 – Anna Kałuska-Bolek
miejsce 6 – Wojciech Graboś
Okręg IV – miejsce 7 Kacper Aleksander Czechowicz
Okręg V – miejsce 2 – Bartłomiej Marcin Tyszka

Do Rady Dzielnicy Targówek:

Do Rady Dzielnicy Ursus:

Do Rady Dzielnicy Ursynów:

Okręg I – miejsce 2 – Olga Górna
miejsce 4 – Marek Kwiatkowski
miejsce 6 – Kamil Krzemkowski
Okręg II – miejsce 1 – Karolina Zdrodowska
miejsce 7 – Jan Sobota
Okręg III – miejsce 2 – Halina Kupiecka
miejsce 6 – Piotr Kulik
Okręg IV – miejsce 3 – Kamil Oździński
miejsce 5  – Radosław Dębiec
Okręg V – miejsce 5 – Marek Tomaszewski

Do Rady Dzielnicy Wawer:

Do Rady Dzielnicy Wesoła:

Do Rady Dzielnicy Wilanów:

Do Rady Dzielnicy Włochy:

Okręg I – miejsce 2 – Monika Kryk
miejsce 4 – Mateusz Załęski
miejsce 8 – Andrzej Wierzba
Okręg II – miejsce 1 – Mariusz Czapla
miejsce 9 – Wojciech Kożuchowski
Okręg III – miejsce 3 – Magdalena Bauer

Do Rady Dzielnicy Wola:

Okręg I – miejsce 2 – Urszula Kęcik-Staniszewska
miejsce 6 – Rafał Dembe
Okręg II – miejsce 3 – Sylwia Radomska
miejsce 5 – Łukasz Koska
Okręg III – miejsce 1 – Adam Matusik
Okręg IV – miejsce 2 – Michał Dworzyński
miejsce 6 – Katarzyna Barcikowska-Ciesielska
Okręg V – miejsce 6 – Stanisław Ośka

Do Rady Dzielnicy Żoliborz:

Okręg I – miejsce 4 – Zbigniew Czesław Sieszycki
miejsce 7 – Ewa Lewicka-Banaszek
Okrę II – miejsce 2 – Zbigniew Piotr Zając
Okręg III – miejsce 1 – Jolanta Maria Zjawińska
miejsce 4 – Bartosz Maciej Kałuża
Okręg IV – miejsce 3 – Jakub Paweł Zawadzki

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?