Władze regionalne

Zarząd Regionu Warszawskiego Nowoczesnej

Przewodniczący: Sławomir Potapowicz

Wiceprzewodniczący:
Anna Auksel-Sekutowicz

Paweł Rabiej

Magdalena Wojciechowska

Sekretarz:

Marek Szolc

Skarbnik: Aleksandra Paradowska

członkowie:
Jakub Berent

Mariusz Czapla

Paweł Czarnecki

Maciej Jakaczyński
Magdalena Lipińska-Derlikowska
Piotr Olczak
Maciej Ostapkowicz
Robert Rafałowski
Maciej Tyśnicki
Bartosz Wiśniakowski

Rada Regionu

  1. Przewodniczący – Sławomir Potapowicz
  2. Auksel Anna – członkini Zarządu Regionu
  3. Berent Jakub – członek Zarządu Regionu
  4. Borowik Adrian – Wilanów
  5. Brociek Marek – Ursynów
  6. Bubiel Anton – Śródmieście
  7. Chęciński Lech – przewodniczący koła Bielany
  8. Cur Andrzej – przewodniczący koła Bemowo
  9. Czapla Mariusz – przewodniczący koła Włochy / członek Zarządu Regionu
  10. Czarnecki Paweł – członek Zarządu Regionu
  11. Dembe Rafał – Przewodniczący koła Ochota
  12. Grabińska-Bocian Ewa – Bemowo
  13. Jackowski Gabriel – przewodniczący koła Śródmieście
  14. Jajszczak Agnieszka – przewodnicząca koła Białołęka
  15. Jakaczyński Maciej – przewodniczący koła Ursus / członek Zarządu Regionu
  16. Joński Andrzej – przewodniczący koła Wilanów
  17. Kęcik-Staniszewska Urszula – Wola
  18. Lewicka Anna – Włochy
  19. Lipińska-Derlikowska Magdalena – członkini Zarządu Regionu
  20. Michalski Dariusz – przewodniczący koła Mokotów
  21. Niewitecka Renata – przewodnicząca koła Wola
  22. Olczak Piotr – Wawer / członek Zarządu Regionu
  23. Ostapkowicz Maciej – członek Zarządu Regionu
  24. Pacholczyk Łukasz – przewodniczący koła Wawer
  25. Paradowska Aleksandra – przewodnicząca koła Wesoła / skarbnik Regionu
  26. Potapowicz Katarzyna – przewodnicząca koła Praga Południe
  27. Rabiej Paweł – wiceprzewodniczący Zarządu Regionu
  28. Rafałowski Robert – Białołęka / członek Zarządu Regionu
  29. Rucyk Justyna – przewodnicząca koła Targówek
  30. Sawicki Paweł – Mokotów
  31. Sielski Mariusz – Mokotów
  32. Skobejko Jarosław – Włochy
  33. Szolc Marek – sekretarz Zarządu Regionu
  34. Szymańczyk Aleksandra – Bielany
  35. Tyśnicki Maciej – członek Zarządu Regionu
  36. Wiśniakowski Bartosz – członek Zarządu Regionu
  37. Wojciechowska Magdalena – wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu
  38. Zdrodowska Karolina – przewodnicząca koła Ursynów
  39. Ziątek Izabela – Białołęka
  40. Zjawińska Jolanta – przewodnicząca koła Żoliborz
  41. Żabicki Piotr – Śródmieście
 Komisja Rewizyjna

Koziara-Lipowska Sylwia – Przewodnicząca
Radomska Sylwia – Wiceprzewodnicząca
Sapińska Magdalena – Wiceprzewodnicząca
Graboś Wojciech
Jakubiec Tomasz
Socha Ryszard

Sąd Koleżeński

Zadrożny Marcin – Przewodniczący
Kacprzak-Szymańska Ewa – Wiceprzewodnicząca
Lasocka Anna- Wiceprzewodnicząca
Brejnak Iwona
Miłow Magdalena

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?