Władze regionalne

Zarząd Regionu Warszawskiego Nowoczesnej

Przewodniczący: Sławomir Potapowicz

Wiceprzewodniczący:
Paweł Rabiej

Magdalena Wojciechowska

Sekretarz:

Marek Szolc

Skarbnik: Aleksandra Paradowska

członkowie:
Anna Auksel

Jakub Berent

Mariusz Czapla

Paweł Czarnecki

Maciej Jakaczyński
Piotr Olczak
Maciej Ostapkowicz
Robert Rafałowski
Maciej Tyśnicki
Bartosz Wiśniakowski

Rada Regionu

  1. Przewodniczący – Sławomir Potapowicz
  2. Antczak Jakub – Wola
  3. Auksel Anna – członkini Zarządu Regionu
  4. Berent Jakub – członek Zarządu Regionu
  5. Borowik Adrian – Wilanów
  6. Brociek Marek – Ursynów
  7. Bubiel Anton – Śródmieście
  8. Chęciński Lech – przewodniczący koła Bielany
  9. Cur Andrzej – przewodniczący koła Bemowo
  10. Czapla Mariusz – przewodniczący koła Włochy / członek Zarządu Regionu
  11. Czarnecki Paweł – członek Zarządu Regionu
  12. Dembe Rafał – Przewodniczący koła Ochota
  13. Grabińska-Bocian Ewa – Bemowo
  14. Jackowski Gabriel – przewodniczący koła Śródmieście
  15. Jajszczak Agnieszka – przewodnicząca koła Białołęka
  16. Jakaczyńki Maciej – przewodniczący koła Ursus / członek Zarządu Regionu
  17. Joński Andrzej – przewodniczący koła Wilanów
  18. Kęcik-Staniszewska Urszula – Wola
  19. Lewicka Anna – Włochy
  20. Niewitecka Renata – przewodnicząca koła Wola
  21. Olczak Piotr – Wawer / członek Zarządu Regionu
  22. Ostapkowicz Maciej – członek Zarządu Regionu
  23. Pacholczyk Łukasz – przewodniczący koła Wawer
  24. Pańkowski Michał – przewodniczący koła Mokotów
  25. Paradowska Aleksandra – przewodnicząca koła Wesoła / skarbnik Regionu
  26. Petru Ryszard – poseł na Sejm RP
  27. Potapowicz Katarzyna – przewodnicząca koła Praga Południe
  28. Rabiej Paweł – wiceprzewodniczący Zarządu Regionu
  29. Rafałowski Robert – Białołęka / członek Zarządu Regionu
  30. Rucyk Justyna – przewodnicząca koła Targówek
  31. Sawicki Paweł – Mokotów
  32. Sielski Mariusz – Mokotów
  33. Skobejko Jarosław – Włochy
  34. Szolc Marek – sekretarz Zarządu Regionu
  35. Szymańczyk Aleksandra – Bielany
  36. Tyśnicki Maciej – członek Zarządu Regionu
  37. Urbanowicz Konrad – przewodniczący koła Praga Północ
  38. Wiśniakowski Bartosz – członek Zarządu Regionu
  39. Wojciechowska Magdalena – wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu
  40. Ziątek Izabela – Ochota
  41. Wróblewska Kornelia – posłanka na Sejm RP
  42. Zdrodowska Karolina – przewodnicząca koła Ursynów
  43. Zjawińska Jolanta – przewodnicząca koła Żoliborz
  44. Żabicki Piotr – Śródmieście
 Komisja Rewizyjna

Koziara-Lipowska Sylwia – Przewodnicząca
Radomska Sylwia – Wiceprzewodnicząca
Sapińska Magdalena – Wiceprzewodnicząca
Graboś Wojciech
Jakubiec Tomasz
Socha Ryszard

Sąd Koleżeński

Zadrożny Marcin – Przewodniczący
Kacprzak-Szymańska Ewa – Wiceprzewodnicząca
Lasocka Anna- Wiceprzewodnicząca
Brejnak Iwona
Miłow Magdalena

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?