Wilanowska mapa potrzeb

W ramach ogólnowarszawskiego projektu „Mapa Potrzeb Warszawy” Wilanów zainicjował cotygodniowe spotkania z mieszkańcami. Każdego tygodnia będziemy rozmawiać z ludźmi w innej części dzielnicy, chcąc poznać potrzeby mieszkańców z każdej z nich. Dzielnica jest zróżnicowana, a potrzeby mieszkańców Powsina odbiegają od Miasteczka Wilanów.  Członkowie naszego koła, a także sympatycy i wolontariusze będą widoczni z daleka w charakterystycznych koszulkach z dużym  „.N”

Pierwszego dnia przeprowadziliśmy wspólną akcję z kołem Mokotów na ul. Sobieskiego. Następnie przenieśliśmy się do Miasteczka Wilanów w okolice „Plaży Wilanów” Wspólny początek pokazał, że łatwiej wystartować w większej grupie, ale także jesteśmy bardziej widoczni, sympatycy N chętniej udzielali wyczerpujących odpowiedzi.

Naszym celem jest zaangażowanie mieszkańców w świadome uczestniczenie w życiu dzielnicy, pozyskiwanie informacji o potrzebach a później konsekwentne dążenie, aby te oczekiwania były realizowane. Każdy pozyskany kontakt pozwala uaktywnić osoby biorące udział w ankiecie w późniejszym okresie.

Akcja dodała energii do działania, tym bardziej, że mieszkańcy chętnie dzielą się uwagami dotyczącymi nie tylko miejsca zamieszkania, również samego działania Nowoczesnej w sejmie, co możemy także przekazać centrali, która wyciągnie wnioski.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?