#Walentynki2020

W przyszłym roku walentynki wypadają w piątek, a w kalendarzu spotykają się symbolicznie dwie „20”. Warszawa powinna stać się niezwykły miejscem, tak aby jej mieszkańcy jak i wszyscy którzy zdecydują się spędzić weekend w stolicy, zapamiętali ten dzień jako najbardziej niezwykłe walentynki w historii.

– Już dziś chcielibyśmy, aby warszawiacy podzielili się swoimi niezwykłymi pomysłami i marzeniami, co stolica powinna przygotować za rok – mówi Wiceprzewodniczący Rady m.st Warszawy Sławomir Potapowicz. – Warszawa może ten dzień wykorzystać do promocji i pokazania się jako miasto miłości.

– Jest czas na zebranie pomysłów i jestem przekonana, że dla zakochanych i na promocję naszego miasta władze Warszawy znajdą niezbędne środki finansowe w przyszłorocznym budżecie. – powiedziała radna Warszawy Renata Niewitecka. Dodała, że do zaangażowania warto zachęcić wszystkie dzielnice, tak aby zorganizowane tam wydarzenia były uzupełnieniem tych przygotowanych przez warszawski ratusz.

Z kolei zdaniem Anny Auksel-Sekutowicz hasło „Zakochaj się w Warszawie” w sposób szczególny zobowiązuje Warszawę do świętowania walentynek. – Chcemy nadać temu wydarzeniu szczególną rangę, dlatego wspólnie apelujemy do władz stolicy, aby w przyszłym roku to właśnie w Warszawie dla zakochanych przygotować niezwykle atrakcyjną ofertę. – Nasi mieszkańcy wielokrotnie udowadniali że to właśnie w stolicy bije serce naszego kraju, 14 lutego szczególnie te zakochane serca powinny zabić jeszcze mocniej – podkreśliła Auksel-Sekutowicz.

 

Mieszkańcy mają głos:

Rozpoczynamy wielkie przygotowania do przyszłorocznych walentynek. Ogromne serce na placu defilad? A może wyjątkowy „zakochany” wagon metra pełen walentynkowych atrakcji? Zakochani mają głos! W tegoroczne święto apelujemy do zakochanych warszawiaków, aby podzielili się swoimi pomysłami – i tym samym stali się współorganizatorami tego wydarzenia w przyszłym roku.

Pomysły można przesłać do końca lutego na e-mail: [email protected] [email protected] [email protected]

więcej TU

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?