Koła w Warszawie

Bemowo: [email protected]

– przewodniczący: Andrzej Cur
– wiceprzewodniczący:
Wioletta Borecka
Andrzej Zaleski
– sekretarz: Jacek Marks
– skarbnik: Andrzej Sobczyński
– członkowie:
Adam Horosz
Barbara Szcześniak
Jarosław Turowicz

Białołęka – Praga-Północ: [email protected]; [email protected], +48 727 407 770, nowoczesnabialoleka.pl

– przewodnicząca: Agnieszka Jajszczak
– wiceprzewodnicząca: Anna Auksel
– sekretarz: Wojciech Brejnak
– skarbnik: Iwona Brejnak
– członkowie:
Waldemar Kamiński
Michał Kozioł
Arkadiusz Strzałkowski

Bielany: [email protected]

– przewodniczący: Lech Chęciński
– wiceprzewodnicząca: Monika Kłos
– sekretarz: Aleksandra Szymańczyk
– skarbnik: Jakub Lenard
– członek: Bohdan Mierzwiński

Mokotów: [email protected]

– przewodniczący: Dariusz Michalski
– wiceprzewodniczący:
Paweł Sawicki
Juliusz Nowak
Jacek Fałek – wiceprzewodniczący, p.o. skarbnika
– sekretarz: Anna Lasocka
– członkowie:
Anna Gnoińska
Marta Nowak

Ochota: [email protected]; +48 576 395 310

– przewodniczący: Rafał Dembe
– wiceprzewodniczący:
Magdalena Lipińska-Derlikowska
Ewa Kacprzak-Szymańska
– sekretarz: Piotr Juchtman
– skarbnik: Jerzy Kowalczyk
– członkowie:
Agata Solecka
Anna Biniszewska
Daniel Szczodry
Małgorzata Zielińska-Fazan

Praga Południe: [email protected]

– przewodnicząca: Katarzyna Potapowicz
– wiceprzewodnicząca: Elżbieta Stawecka                                                                                                                              – skarbnik: Konrad Koniarz                                                                                                                                                       – członek: Marek Szolc

Śródmieście[email protected]

– przewodniczący: Gabriel Jackowski
– wiceprzewodniczący: Anton Bubiel
– sekretarz: Rafał Urzędowski
– skarbnik: Bartłomiej Tyszka
– członkowie:
Michał Chmielewski
Rafał Urzędowski
Agnieszka Wyrwał

Targówek[email protected]

– przewodnicząca: Justyna Rucyk
– sekretarz: Katarzyna Sobecka
– skarbnik: Kinga Trześniowska
– członkowie:                                                                                                                                                                                 Joanna Burnos
Piotr Grzeszczak
Jerzy Zieliński
Barbara Szarnecka
Radosław Sieroń
Wojciech Perkowski
Krzysztof Gniady

Ursus: [email protected]

– przewodniczący: Maciej Jakaczyński
– wiceprzewodniczący: Kamil Lipski
– sekretarz: Zbigniew Żak
– skarbnik: –

Ursynów[email protected], +48 512 978 001

– przewodnicząca: Karolina Zdrodowska
– wiceprzewodniczący:
Jakub Berent
Olga Górna
Ireneusz Trąbiński
– sekretarz: –
– skarbnik: Halina Kupiecka
– członkowie:                                                                                                                                                                         Marek Kwiatkowski
Marek Brociek
Kamil Oździński
Magdalena Rutkowska
Jan Sobota

Wawer[email protected]

– przewodniczący: Łukasz Pacholczyk
– wiceprzewodniczący: Piotr Olczak
– sekretarz: Kornel Morawiecki
– skarbnik: –
– członkowie:
Wojciech Godlewski
Marzena Kwiatkowska

Wesoła[email protected],wesola.nowoczesna.org

– przewodnicząca: Aleksandra Paradowska
– wiceprzewodniczący:
Adam Feliński
Magdalena Sidorowicz
– sekretarz: Dorota Wrońska
– skarbnik: Monika Piasecka
– członkowie:
Marek Kalicki
Katarzyna Opertowska

Wilanów[email protected]

– przewodniczący: Andrzej Joński
– wiceprzewodniczący:
Bartosz Dzieciątko                                                                                                                                                             Adrian Borowik
– sekretarz: Rafał Nawrot
– skarbnik: Janusz Leski
Ewa Eider
Tomasz Jakubiec
Jarosław Kaczyński
Jerzy Lisiecki
Dominika Nowak
Piotr Zygmunciak

Włochy: [email protected]

– przewodniczący: Mariusz Czapla
– wiceprzewodnicząca: Anna Lewicka
– sekretarz: Monika Kryk
– skarbnik: Mateusz Załęski
– członkowie:
Jarosław Skobejko                                                                                                                                                         Wojciech Kożuchowski

Wola: [email protected]

– przewodnicząca: Renata Niewitecka
– wiceprzewodniczący: Mariusz Malinowski                                                                                                                          – sekretarz: Urszula Kęcik-Staniszewska
– skarbnik: Karolina Łupińska
– członkowie:
Łukasz Koska
Jerzy Lipka

Żoliborz: [email protected][email protected]

– przewodnicząca: Jolanta Zjawińska
– wiceprzewodnicząca: Ewa Lewicka-Banaszak
– sekretarz: Jakub Zawadzki
– skarbnik: Aleksandra Karpińska

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?