#SerwusWarszawa

Serwus Warszawa! – pod tym hasłem odbędzie się cykl spotkań Pawła Rabieja, kandydata Nowoczesnej na prezydenta stolicy, z warszawiakami.

Nowoczesna Warszawa rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami pod hasłem Serwus Warszawa! Będą one odbywały się do końca września na ulicach Warszawy, w najbardziej charakterystycznych punktach miasta. – Wybraliśmy tę nazwę po rozmowach z warszawiakami, bo sygnalizuje ona naszą chęć rozmowy i nawiązuje do gwary warszawskiej. Przewidujemy co najmniej dwa spotkania tygodniowo z mieszkańcami miasta – mówi Sławomir Potapowicz, przewodniczący Nowoczesnej w Warszawie.

Cykl rozmów zapowiada udostępniony dziś w mediach społecznościowych spot kandydata na prezydenta Warszawy, Pawła Rabieja.

W ramach akcji Serwus Warszawa! odbędą się także spotkania w grupach tematycznych – z osobami zainteresowanymi konkretnymi zmianami w stolicy – m.in.  przedsiębiorcami prowadzącymi rodzinne biznesy, rzemieślnikami, właścicielami lokali gastronomicznych, posiadaczami psów, rowerzystami, biegaczami. – Akcja „Mapa Potrzeb Warszawy”, którą prowadzimy od ubiegłego roku pokazała potrzebę rozmów o konkretnych potrzebach. Chcę dowiedzieć się jak najwięcej o tym, jakie konkretne sprawy chcą w pierwszej kolejności załatwić warszawiacy – mówi Paweł Rabiej.

Pod hasłem Serwus Warszawa! rusza również akcja Kartka do Warszawy. To prośba do warszawiaków o to, by jadąc na wakacje przesyłali pocztówki ze swoich podróży
i obserwacje, co podoba im się w innych miastach i co warto zmienić w naszym mieście. Pocztówki będą rozdawane na ulicach Warszawy przez całe wakacje. Można je będzie również wysyłać wirtualnie na stronę Pawła Rabieja na Facebooku: @pawelrabiej.official.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?