#SerwusWarszawa – kartka do Warszawy!

Nowoczesna w Warszawie i kandydat partii na Prezydenta Warszawy – Paweł Rabiej – rozpoczęli w piątek przed Dworcem Centralnym akcję #Kartka Do Warszawy. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy, by odwiedzając w wakacje różne miasta i miejscowości, przesyłali inspirujące rozwiązania, które warto mieć również w stolicy.

To akcja z cyklu „Serwus Warszawa”, program rozmów i spotkań Pawła Rabieja z mieszkańcami Warszawy. – „Kartka do Warszawy” to idea na zebranie dobrych pomysłów na zmiany w Warszawie oraz opinii i uwag warszawiaków do jakości życia w mieście. Podróże inspirują i pozwalają spojrzeć z dystansem” – mówi Sławomir Potapowicz, Przewodniczący Nowoczesnej w Warszawie.

– Warszawa zasługuje na najlepsze rozwiązania. Liczę na wiele pomysłów i inspiracji od warszawiaków. Warto mieć uszy i oczy otwarte. W innych miastach jest mnóstwo ciekawych rozwiązań. Kartki, które będzie można wysłać z pomysłami jak upiększyć nasze miasto będę rozdawać na ulicach Warszawy. Ale liczę również na te elektroniczne – powiedział Paweł Rabiej, kandydat Nowoczesnej na Prezydenta Warszawy.

Pomysły dla Warszawy można przesyłać mailem na adres [email protected] lub na konto Facebook PawelRabiej.official.

Wyniki akcji i zebrane pomysły zostaną przedstawione na początku września.

#SerwusWarszawa #KartkaDoWarszawy #PrezydentWarszawy2018

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?