Pomagamy zwierzakom

Schronisko dla Bezdomnych zwierząt na warszawskim Paluchu zaapelowało kilka dni temu o pomoc. Tego lata trafiło do niego wyjątkowo dużo małych kociąt i szczeniąt. Działacze Nowoczesnej przekazali dziś kilkadziesiąt kilogramów rzeczy przydatnych do opieki nad nimi.

W ciągu kilkudziesięciu dni liczba małych kociąt w schronisku na Paluchu wzrosła z niespełna 30 do ponad 100. Dla małych psów i kotów zbierane są, m.in.: prześcieradła, ręczniki, koce, szmatki (kawałki materiałów) oraz podkłady higieniczne. Zawsze zaś dla przebywających w schronisku zwierząt potrzebne są: zabawki, posłania i specjalistyczna karma dla chorych psów i kotów.

W odpowiedzi na apel warszawscy działacze Nowoczesnej – przewodniczący regionu Sławomir Potapowicz i wiceprzewodniczący regionu Paweł Rabiej przekazali schronisku kilkadziesiąt kilogramów potrzebnych rzeczy. To efekt zbiórki wśród warszawskich działaczy partii.

W schronisku przebywa obecnie ponad 700 psów ponad 100 kotów. Nowoczesna w Warszawie apeluje o adopcje oraz zgłoszenia do wolontariatu. Wolontariusze na Paluchu pomagają w pracach porządkowych i budowlanych, dbają o higienę zwierząt, wyprowadzają psy na spacery, tworzą ogłoszenia adopcyjne. Pomoc będzie potrzebna, bo latem przybywa w schronisku podopiecznych.

Pomagajmy! #wartopomagać #SerwusWarszawa
Szczególne podziękowania dla Dariusz Krysiak za liczne „podarki” dla zwierzaków

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?