Mieszkańcy Ursynowa tworzą z nami program dla dzielnicy

Nowoczesna przystąpiła do prac nad programem dla Ursynowa. Członkowie i sympatycy .N pierwsze kroki skierowali do mieszkańców. W upalną sobotę pytali przechodniów o mocne i słabe strony dzielnicy. Tak ruszyły prace nad spójną wizją rozwoju Ursynowa – miejsca przyjaznego i otwartego na potrzeby mieszkańców.

Ankieterzy Nowoczesnej rozmawiali z przechodniami na Kabatach, w okolicach Parku Przy Bażantarni. Prosili mieszkańców o wskazanie elementów, które podobają im się w dzielnicy najbardziej oraz tych, które najbardziej im doskwierają. To początek zakrojonych na szeroką skalę konsultacji społecznych. Ich końcowym efektem będzie oparty o opinie ursynowian program, zawierający rozwiązania zgłaszanych problemów oraz plan rozwoju dzielnicy, ze szczególnym naciskiem na jej obecne walory – dostrzegane i doceniane przez mieszkańców już dzisiaj.

Po wakacjach poznamy pierwsze wyniki ankiety. Zachęcamy do szczerych rozmów z naszymi ankieterami. Wspólnie uczynimy Ursynów jeszcze lepszym miejscem do życia, pracy i odpoczynku!

ursynow akcja

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?