Biegacze dla Nowoczesnej

Niektórzy z Was pamiętają jeszcze zapewne emocje związane z organizacją Biegu do Nowoczesnej oraz wspólnymi treningami ‘nowoczesnych’ i startami w biegach ulicznych, w szczególności Biegnij Warszawo. Od tego czasu upłynęło wiele kilometrów. Teraz chcemy kontynuować zapoczątkowaną w kampanii tradycję wspólnych treningów i wspólnych startów.

Zrodziła się inicjatywa przygotowania i startów nowoczesnych biegaczy w dwóch wiosennych biegach – Wings for Life oraz Biegnij Warszawo No.

Wings for Life to bieg szczególny z dwóch względów. Po pierwsze cały dochód z wpisowego przeznaczony jest na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Startując nie tylko świetnie się bawimy, ale swoją aktywnością pomagamy tym, którzy biegać nie mogą – by kiedyś to się zmieniło. Bieg ten jest wyjątkowy również dlatego, że nie ma określonego dystansu – wszyscy startujemy razem, ale każdy biegnie ile chce, gdyż metą jest startujący 30 minut za biegaczami i podążający za nimi samochód. Bez względu więc na to, czy jesteś w stanie przebiec 3, 5, 15, czy 25 km to świetny bieg dla Ciebie – bo liczy się zabawa i szczytny cel. Wings for Life 8 maja w Poznaniu.

Biegnij Warszawo Nocą to kolejna propozycja wspólnego spędzenia wieczoru i pokonania 10 km miesiąc później, czyli 4 czerwca.

Nie ma jednak startów bez treningów, dlatego zapraszamy wszystkich biegających i tych, którzy pierwsze biegowe kroki mają jeszcze przed sobą na wspólne spotkania biegowe. Najbliższe już w piątek 18 marca o godzinie 19:00 w Parku Agrykola, Myśliwiecka 3/5/7ZAPRASZAMY!

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?